radionice_bozicTijekom zimskih praznika, Gradska knjižnica i čitaonica Slatina organizira programe za djecu, pod nazivom “Knjiga, igra, pjesma i ja”.

Utorkom, srijedom, četvrtkom i petkom održava se dodatni rad knjižničara i odgajatelja na dječjem odjelu – razgledavanje i listanje slikovnica i knjiga s djetetom, pričanje iz slikovnica uz pomoć lutaka i igračaka, računalne radionice, uz mnogo smijeha, pjesme i igre.

Utorkom i četvrtkom od 17 do 19 sati održavaju se čitaonice – pričaonice priča i bajki, kreativne likovno-literarne radionice prilagođene djeci predškolske dobi i učenicima nižih razreda osnovne škole.

Pridružite nam se, draga djeco, velika i mala, dođite i igrajte se s nama!

“Članstvo je za Vas besplatno do polaska u školu i u prvom razredu osnovne škole!” poručuju iz Gradske knjižnice i čitaonice Slatina.