Gradska knjižnica i čitaonica Slatina priredila je sve najnovije naslove lijepe književnosti, publicistike, knjiga i lektire za djecu i mlade, te sukladno Smjernicama nadležnih, otvorila svoja vrata 27. 04.2020. korisnicima

Sukladno Smjernicama za rad s građom i korisnicima Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu od 27. travnja 2020., Gradska knjižnica i čitaonica Slatina zadovoljava gotove sve potrebne odrednice zaštite, te je na veliku radost svojih djelatnika i korisnika, 27. travnja otvorila svoja vrata i počela posuđivati knjižničnu građu.

Korisnici su dužni u svakom momentu slijediti upute knjižničara u procesu manipulacije s knjižničnom građom i održavanje potrebne socijalne distance i dezinfekcije.

RADNO VRIJEME S KORISNICIMA:

Ponedjeljak, srijeda i petak: 8,00 – 15,00 sati
Utorak i četvrtak: 12,00 – 19,00 sati