Gradska knjižnica i čitaonica Slatina svakodnevno provodi različite radionice u kojima se međusobno druže djeca, njihovi roditelji i knjižničari, a sve u cilju promicanja kulture čitanja i kreativnog provođenja slobodnog vremena.

Djeca, njihovi roditelji i knjižničari ovoga tjedna su, umorni od obaveza na kraju školske godine, vrijeme provodili slažući različite edukativne slagalice za najmlađe, igrajući društvene igre.

Najveću pažnju djece privukao je kviz: „Pogodi naslov lektire“. Učestvovali su učenici nižih i viših razreda osnovne škole. Uz pomoć slova koje su pisali na maloj školskoj ploči pokušavali su što prije točno pogoditi naslov lektire 1-4 razreda. Pobjednik i pobjednica s najviše pogođenih naslova dobili su simbolične nagrade.

Pridružite nam se na Velikom odmoru u Knjižnici!