Poštovani korisnici, s obzirom na situaciju izazvanu širenjem bolesti COVID-19, molimo Vas da neprekidno pratite objave na mrežnoj stranici Knjižnice: www.knjiznica-slatina.hr, facebook stranici: Knjižnica Slatina preko kojih ćemo vas obavještavati o otvorenosti Knjižnice, radnome vremenu i mogućim promjenama.

Radi što učinkovitije zaštite od širenja koronavirusa, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine Gradska knjižnica i čitaonica Slatina bit će ZATVORENA ZA KORISNIKE do srijede 01.04.2020.

Molimo korisnike da se pridržavaju uputa koje za sve građane objavljuju nadležna tijela.

Zakasnina za posuđenu građu NEĆE SE naplaćivati!

Informacije je moguće dobiti telefonom 095/ 362-8388 od 7:00 do 15:00 sati ili mailom: knjiznica.citaonica.slatina@vt.t-com.hr ili knjiznica.citaonica.slatina@gmail.com.

Odgađaju se svi planirani programi.

Hvala na razumijevanju!