klementina_najcer_malaIzložba unikatnih i ukrasnih predmeta Klementine Najcer ukrašenih „Decoupage“ tehnikom u Gradskoj knjižnici i čitaonici Slatina privukla je preko dvadeset posjetiteljica koje su u četvrtak, 21. kolovoza 2014. U vremenu od 18,00-20,00 sati pozorno pratile svaku etapu izrade. Decoupage tehnika vrlo je popularna i u svijetu i njome možete ukrasiti drvene kutije, staklene boce, razne ukrasne posude.

Početne korake pri stjecanju vještine svakako je potrebno svladati, a tada ostaje samo jedan problem, kada stati…Decoupage je umjetnost stvaranja i dekoriranja predmeta koji čine naš unutrašnji dom, a dom je tamo gdje je naše srce… osjećaj koji pokazuje tko smo zapravo… ukazuje na naš životni stil… opisuje nas poput poezije…

klementina_najcer_velika_1

Decoupage tehnika s mnogo ljubavi i truda svaki i najneugledniji kućanski predmet pretvara u pravo umjetničko djelo.

Ako ste propustili ovu radionicu, ako ste početnik u ovom poslu, ili ste već iskusni decoupage entuzijast, Gradska knjižnica i čitaonica Slatina može Vam ponuditi knjige za posudbu.

klementina_najcer_velika_2

Izložba radova Klementine Najcer otvorena je do 02. rujna 2014. za radnog vremena Knjižnice. Posjetite nas!